Prašoma ištirti Remigijaus Žemaitaičio praturtėjimą
Seimo konservatoriai siekia įvertinti naujojo „Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderio Remigijaus Žemaitaičio elgesį. Tokių veiksmų dešinieji imasi po 15min tyrimo, atskleidusio nuslėptą politiko turtą.
 
R.Žemaitaitis nuo praėjusių metų pavasario disponuoja sklypu ir jau pastatytu namu sostinės Laurų gatvėje, ant Neries kranto. Šio turto įsigijimo sandorių jis nedeklaravo Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai.

Konservatorius Arvydas Anušauskas kreipėsi į Seimo etikos sargus, prašydamas ištirti, kokiomis aplinkybėmis buvo sudarytas minėto žemės sklypo pirkimo pardavimo sandoris ir ar Seimo narys nepažeidė Lietuvos Respublikos įstatymų: Seimo statuto, Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo ir Seimo rinkimų įstatymo nuostatų dėl privačių interesų deklaravimo.
 
Be to, R.Žemaitaičio sklypas yra „Vilniaus vandenų“ vandenvietės teritorijoje, kur žemė neturėjo būti privatizuojama. „Vilniaus vandenys“ žada imtis teisinių priemonių dėl vandenvietėse atsiradusių privačių valdų.

Šaltinis: 15min, 2016 gruodžio 22 d.